Dariusz Doliński , Eugenia Mandal

n/a
Author Dariusz Doliński (Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu)
Dariusz Doliński,,
- Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu
, Eugenia Mandal
Eugenia Mandal,,
Book Doliński Dariusz, Mandal Eugenia (eds.), Doliński Dariusz, Mandal Eugenia, Brachman Aneta, Doroszewicz Krystyna, Gałkowska Agnieszka, Grzyb Tomasz, Kocur Dagna, Kowalska Karolina, Latusek Anna, Maj Konrad, Makuch Monika, Moroń Marcin, Pilch Irena, Sitko-Dominik Magdalena, Starzyński Sławomir, Wacławik Sylwia, Wałach-Biśta Zuzanna, Wojciechowski Bartosz W.: Wpływ społeczny w sytuacjach codziennych i niecodziennych, 2015, Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ISBN 978-83-01-18294-6, 375 p.
1str i spis treści _wpływ.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
wstęp wpływ.pdf 4.94 MB
Not used for evaluationyes