Dariusz Doliński , Eugenia Mandal

n/a
Autor Dariusz Doliński (Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu)
Dariusz Doliński
- Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu
, Eugenia Mandal
Eugenia Mandal
Paginacja7-14
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Doliński Dariusz, Mandal Eugenia (red.), Doliński Dariusz, Mandal Eugenia, Brachman Aneta, Doroszewicz Krystyna, Gałkowska Agnieszka, Grzyb Tomasz, Kocur Dagna, Kowalska Karolina, Latusek Anna, Maj Konrad, Makuch Monika, Moroń Marcin, Pilch Irena, Sitko-Dominik Magdalena, Starzyński Sławomir, Wacławik Sylwia, Wałach-Biśta Zuzanna, Wojciechowski Bartosz W.: Wpływ społeczny w sytuacjach codziennych i niecodziennych, 2015, Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., ISBN 978-83-01-18294-6, 375 s.
1str i spis treści _wpływ.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Plik
wstęp wpływ.pdf 4.94 MB