Ramy odpowiedzialności i postępowanie dowodowe w związku z podejrzeniem stosowania dopingu w sporcie

Dariusz Jagiełło

n/a
Autor Dariusz Jagiełło (Wydział Prawa)
Dariusz Jagiełło
- Wydział Prawa
Paginacja3-11
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Gardocka Teresa, Jagiełło Dariusz (red.): Problemy prawne na styku sportu i medycyny, 2015, CH BECK, ISBN 978-83-255-7891-6, 236 s.
Ok-adka.png / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Problemy-prawne-na-styku-sportu-i-medycyny.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Problemy-prawne-sport-med-str-tyt.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski