Il discorso anti-immigrazione: migranti, immigrati, profughi, rifugiati nei social media italiani

Kamila Miłkowska-Samul

n/a
Autor Kamila Miłkowska-Samul (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Kamila Miłkowska-Samul
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
Paginacja51-64
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.65
Książka Łukaszewicz Justyna, Słapek Daniel (red.): Confini e zone di frontiera negli/degli studi italiani, Studi e Ricerche, vol. 168, 2018, Edizioni dell’Orso, ISBN 978-88-6274-910-7, 208 s.
Confini e zone di frontiera.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Oswiadczenie A_Latos.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Oswiadczenie K_Milkowska_Samul.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językit włoski