Kulturoznawstwo poznańskie – między antropologią a marksizmem (z antynaturalizmem w tle)

Wojciech Burszta

n/a
Author Wojciech Burszta (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Wojciech Burszta,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
Book Fereński Piotr Jakub, Gamóła Anna, Wójcicka Marta, Zdrodowska Magdalena (eds.): Kulturoznawstwo polskie. Przeszłość, przestrzeń, perspektywy, 2018, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788365155993, 334 p.
Kult. 1.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Kult. 2.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Kult. 3.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Additional file