Wybrane problemy prawne procesu inwestycyjnego w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Paweł Łącki

n/a
Author Paweł Łącki (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Paweł Łącki,,
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Book Izabela Baran (eds.), Lissoń Piotr, Ziemski Krystian: Prawo odnawialnych źródeł energii w Polsce i w Niemczech, 2018, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ISBN 978-83-232-3240-7, 206 p.
Prawo odnawialnych źródeł_ spis treści 1_ 2018.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Prawo odnawialnych źródeł_ spis treści 2_ 2018.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Prawo odnawialnych źródeł_strona wydawnicza_2018.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Łącki P._ Wybrane problemy prawne_ 2018_ all.pdf 276.38 KB