Wstrętny obcy. Obrzydzenie jako reakcja na strach przed islamem

Piotr Wojciechowski

n/a
Autor Piotr Wojciechowski (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Piotr Wojciechowski
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Paginacja423-440
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.85
Książka Drzał-Sierocka Aleksandra, Kowalewska Małgorzata (red.): A fe! Społeczno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-65155-29-0, 466 s.
A. Drzał-Sierocka, M. Kowalewska A FE społeczno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości K.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
A. Drzał-Sierocka A fe społeczeno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości - oświadczenie.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Punktacja (całkowita)5