Zmiany reaktywności emocjonalnej związane z ustąpieniem objawów PTSD po zastosowaniu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, farmakoterapii albo leczenia skojarzonego

Dorota Nowocin , Agnieszka Popiel , Piotr Zieliński , Bogdan Zawadzki

n/a
Author Dorota Nowocin
Dorota Nowocin,,
, Agnieszka Popiel (Wydział Psychologii)
Agnieszka Popiel,,
- Wydział Psychologii
, Piotr Zieliński
Piotr Zieliński,,
, Bogdan Zawadzki
Bogdan Zawadzki,,
Book Skotnicka-Chaberek Magdalena (eds.): Terapia poznawczo-behawioralna w Polsce i na świecie, 2018, ISBN 978-83-915360-3-2, 202 p.
Terapia poznawczo-behawioralna w polsce i na świecie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
M. Skotnicka-Chaberek _red. Terapia poznawczo-behawioralna w Polsce i na swiecie_Przedluzona ekspozycja, paroksetyna.pdf 1.93 MB
Additional file
Oswiadczenie_publik_A. Popiel.pdf 611.26 KB