Komentarz do stanowiska Amerykańskiego Towarzystwo Psychologicznego

Katarzyna Grunt-Mejer , Weronika Chańska

W artykule przedstawiono historię powstania dokumentu „Właściwe afirmatywne postępowanie wobec osób odczuwających stres z powodu swojej orientacji seksualnej oraz prób jej zmiany”, związek ze standardem profesjonalnym zawodu psychologa oraz jego polskie tłumaczenie. Dodatkowo wskazano polskie stanowiska dotyczące terapii konwersyjnych.
Author Katarzyna Grunt-Mejer (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Katarzyna Grunt-Mejer,,
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
, Weronika Chańska