Żelazna klatka neoliberalizmu. Polskie kulturoznawstwo między ekonomią a polityką

Krzysztof Jaskułowski , Marek Pawlak

n/a
Author Krzysztof Jaskułowski (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Krzysztof Jaskułowski,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
, Marek Pawlak
Marek Pawlak,,
Book Fereński Piotr Jakub, Gamóła Anna, Wójcicka Marta, Zdrodowska Magdalena (eds.): Kulturoznawstwo polskie. Przeszłość, przestrzeń, perspektywy, 2018, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788365155993, 334 p.
Kult. 1.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Kult. 2.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Kult. 3.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Kult. 2.pdf 1.38 MB