Żelazna klatka neoliberalizmu. Polskie kulturoznawstwo między ekonomią a polityką

Krzysztof Jaskułowski , Marek Pawlak

n/a
Autor Krzysztof Jaskułowski (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Krzysztof Jaskułowski
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
, Marek Pawlak
Marek Pawlak
Paginacja157-189
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.6
Książka Fereński Piotr Jakub, Gamóła Anna, Wójcicka Marta, Zdrodowska Magdalena (red.): Kulturoznawstwo polskie. Przeszłość, przestrzeń, perspektywy, 2018, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788365155993, 334 s.
Kult. 1.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Kult. 2.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Kult. 3.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski