Rerum Novarum. Innowacyjność jako narzędzie dyskursywnej ofensywy neoliberalizmu

Jacek Drozda

n/a
Author Jacek Drozda (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Jacek Drozda,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Burszta Wojciech, Jezierski Piotr, Rauszer Michał (eds.): Zwodnicze imaginarium. Antropologia neoliberalizmu, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-65155-18-4, 540 p.
W. Burszta Zwodnicze imaginarium. Antropologia neoliberalizmu - K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
W. Burszta Zwodnicze imaginarium. Antropologia neoliberalizmu - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)