Jak zabezpieczyć społeczeństwo przed groźnymi sprawcami przestępstw seksualnych? Bezradność legislatorów

Teresa Gardocka , Łukasz Majewski

n/a
Author Teresa Gardocka (Wydział Prawa)
Teresa Gardocka,,
- Wydział Prawa
, Łukasz Majewski (Wydział Prawa)
Łukasz Majewski,,
- Wydział Prawa
Book Gardocka Teresa, Herbowski Piotr, Jagiełło Dariusz, Jóźwiak Piotr (eds.): Przestępczy seks, 2016, Difin SA, ISBN 978-83-7930-910-8, 209 p.
przestępczy seks spis.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
przestępczy seks..pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
afiliacja przestępczy seks.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
przestępczy seks afiliacja.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)