Jak zabezpieczyć społeczeństwo przed groźnymi sprawcami przestępstw seksualnych? Bezradność legislatorów

Teresa Gardocka , Łukasz Majewski

n/a
Autor Teresa Gardocka (Wydział Prawa)
Teresa Gardocka
- Wydział Prawa
, Łukasz Majewski (Wydział Prawa)
Łukasz Majewski
- Wydział Prawa
Paginacja100-106
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Gardocka Teresa, Herbowski Piotr, Jagiełło Dariusz, Jóźwiak Piotr (red.): Przestępczy seks, 2016, Difin SA, ISBN 978-83-7930-910-8, 209 s.
przestępczy seks spis.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
przestępczy seks..pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
afiliacja przestępczy seks.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
przestępczy seks afiliacja.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)